Dieva Varda pamats dzivibai

Šajā grāmatā iekļautie darbi visur Rakstos atrod dzīvības pārpilnību. Dzīvības neapgāžamā vērtība nav ierobežota vien dažos atsevišķos pantos. Tā nav kāda nenozīmīga doma bībeliskajā vēsturē un stāstā. Mīlestība uz visiem cilvēkiem pieder Evaņģēlija sirdij un ir ieausta Dieva piedošanas un glābšanas attiecībās. Šie grāmatā iekļautie Raksti atklāj Dieva uzticamo mīlestību pat grūtos apstākļos. Tie apraksta Viņa maigo žēlastību arī ļoti strīdīgu jautājumu vidū. Tie parāda Viņa skaidro mērķi – atnest un sniegt dzīvību –, pat saskaroties ar neērtām tēmām. Tie atzīst dzīvības jautājumu dažādību ne tikai un ne pirmām kārtām kā politiskus strīdus, bet kā sirds lietas, kuras Jēzus Kristus Evaņģēlijs uzrunā tieši. Galu galā, dzīvības jautājumi vienmēr ir saistīti ar cilvēkiem, viņu vajadzībām un to, kā viņu Debesu Tēvs tos satiek Kristus miesā.

Grāmatā, balstoties Dieva Vārdā, apskatītas tādas tēmas kā cilvēka radīšana, vīrišķība un sievišķība, mīlestība, laulība, neauglība, mākslīgā apaugļošana, kontracepcija, aborts, ciešanas pēc aborta, klonēšana, nāve un mūžīgā cerība grēciniekiem. Ja vēl pirms dažām desmitgadēm daudzi jautājumi šķita pašsaprotami, tad šodien mēs katrs tiekam nostādīti izvēļu priekšā, kuras mūsu vectēviem un vecmāmiņām nenāca pat prātā. Šī grāmata būs lielisks informācijas avots ikvienam kristietim, kurš meklē atbildes šajos sarežģītajos laikos, kad tehnoloģijas un dažādas mācības padara arvien grūtāk saprotamu to, kāda tad ir Dieva labā griba un padoms konkrētajos dzīvības jautājumos.

Grāmata izdota ar Lutherans For Life un Luterisma Mantojuma Fonda atbalstu. To ir iespējams iegādāties Luterisma Mantojuma Fondā, kristīgās literatūras veikalos un draudžu grāmatgaldos.

Luterisma Mantojuma Fonds – www.lmf.lv/

LELB grāmatu veikals – www.ihtis.lv/bibeles/dieva-varda-pamats-dzivibai

Kristīgās literatūras veikals AMNIS – www.amnis.lv/kristiga-izaugsme/gramatas/dieva-varda-pamats-dzivibai