Kad es pirmo reizi paliku stāvoklī, es domāju: “Es neesmu tik stipra, lai būtu māte.” Bet tagad es esmu māte! Un tas patiešām nav viegli. Es zinu, ka man tas ir vēl grūtāk, jo esmu vientuļā māte. Man jāspēj būt gan mātei, gan tēvam savam bērnam. Tomēr, lai arī cik grūti tas būt, es nekad nespētu sadzīvot ar savu sirdsapziņu, ja būtu izvēlējusies abortu.

Daži cilvēki mani uzskata par savtīgu, jo paturēju mazuli. Mums stāsta, ka uz zemes esot pārāk daudz cilvēku, tāpēc tādām kā man nevajadzētu dzemdēt. Jā, es atzīstu, ka kļūdījos ielaižoties seksuālās attiecībās ar savu draugu, bet divas kļūdas viena otru neizlabo. Nogalinot cilvēkus, lai atrisinātu cilvēciskas problēmas, mēs noniecinām cilvēka dzīvības svētumu un tas apdraud mūs visus.

Kad izvēlējos dzīvību savam mazulim, es domāju, ka daudzi mani atbalstīs. Domāju, ka viņi sacīs: “Tu varēji izvēlēties vieglāko ceļu, taču tu to nedarīji. Tu uzņēmies atbildību un centies būt laba māte. Kā mēs varam tev palīdzēt?” Tomēr pārāk bieži es jutos pamesta un viena.

Legālais aborts ir mazinājis mātes aicinājuma lomu. Ja jau bērna dzīvība pirms dzimšanas ir tik nevērtīga, kāpēc lai tiktu novērtēts darbs rūpēs par tiem, kas netiek nogalināti abortā?

Tomēr mazuļi un mātes ir vērtīgas Dievam! Viņš mūs aizsargā (Jesajas 40:11)!

Dārgais Dievs, es jūtos tā it kā būtu strīdu pašā centrā. Palīdzi man zināt Tavu patiesību un neapjukt pasaulē. Āmen.

rom8-31

 

 

Par autori:
Linda Bartleta ir sieva savam vīram Paulam, mamma diviem dēliem un divām meitām, kā arī vecmāmiņa astoņiem mazbērniem. Viņa ir arī darbojusies kā “Luterāņi Dzīvībai” prezidente ASV. Viņa kalpo kā mentore bibliskās sievišķības kalpošanā “Titus 2 for Life”. Linda ir arī vairāku grāmatu un publikāciju autore, starp kurām ir “Viņa mīlošajās rūpēs”, “Vīrieši, sievietes un attiecības”, “Seksuālas izglītības neveiksme Baznīcā: sajaukta identitāte, zaudēta šķīstība” (www.ouridentitymatters.com).