Viņš man čukstēja visus pareizos vārdus. Viņš teica, ka mīl mani. Taču tagad viņš ir prom. Es ļāvu savām emocijām un kaislībām valdīt pār manu dzīvi vairāk kā Dieva Vārdam.

Jūtas bija tik stipras. Tas, ka man patika, kā viņš mani skūpstīja un pieskārās, nenozīmēja, ka biju gatava kam vairāk. Bet pavisam godīgi,  es šķiet nemaz nevēlējos, lai viņš apstājas. Es ļāvu savām emocijām apklusināt manu sirdsapziņas balsi.

Cik vien sevi atceros esmu tikusi mācīta, ka patiesi brīva sieviete sevi neierobežo ar vecmodīgām vērtībām. Man mācīja sekot savai sirdij un darīt visu, kas man šķiet pareizs. Neviens nepieminēja sirdsapziņu!

Kāda galu galā ir jēga attiecībām starp vīrieti un sievieti? Vai tās darbojas pēc principa “visu vai neko”? Kā tad ar draudzību, uzticēšanos un pieķeršanos?

Reizēm naktis ir tik vientuļas, ka es aizmiegu raudot. Kā sievietei, man ir svarīgi zināt, ka esmu mīlēta kā persona, nevis tikai manas juteklības vai seksuālo tieksmju dēļ. Es ilgojos pēc nesavtīgas un atbildības pilnas vīrieša mīlestības, nevis pēc viņa valdīšanas pār mani.

Turpmāk man jāmēģina pievērst savu skatu Jēzum. Viņš pazīst manu sirdi. Viņš man nodrošinās visu, kas man vajadzīgs, jo viņš ir vīrs, kas tur Savus solījumus.

Dārgais Jēzu, Tu esi mans miera avots. Kad naktis ir garas un vientuļas, lūdzu esi man kāt un nekad mani neatlaid. Āmen.

“Jūs esat dārgi atpirkti. Tad nu pagodiniet Dievu savā miesā.”

1.Korintiešiem 6:20

Par autori:
Linda Bartleta ir sieva savam vīram Paulam, mamma diviem dēliem un divām meitām, kā arī vecmāmiņa astoņiem mazbērniem. Viņa ir arī darbojusies kā “Luterāņi Dzīvībai” prezidente ASV. Viņa kalpo kā mentore bibliskās sievišķības kalpošanā “Titus 2 for Life”. Linda ir arī vairāku grāmatu un publikāciju autore, starp kurām ir “Viņa mīlošajās rūpēs”, “Vīrieši, sievietes un attiecības”, “Seksuālas izglītības neveiksme Baznīcā: sajaukta identitāte, zaudēta šķīstība” (www.ouridentitymatters.com).

 

 

Attēls: Witthaya Phonsawat/ freedigitalphotos.net