Vēstulē Titam 2:4 ir teikts, ka galvenā lieta, kas sievietēm jādara saviem bērniem, ir tos mīlēt. Nevienam tas man nav jāsaka! Protams, ka es mīlēšu savu bērnu!
Pieņemu, ka tas vienmēr nebūs viegli. Mīlestība vienmēr būs, bet vai man kā vientuļajai mātei, tās pietiks? Vai man pietiks mīlestības būt pacietīgai, kad esmu nogurusi, bet mans bērns nevēlēsies iet gulēt? Vai man būs pietiekami daudz mīlestības, lai rīkotos nesavtīgi, kad man vajadzēs jaunas kurpes, bet manam bērnam siltu mētelīti (1.Korintiešiem 13:4-7)? Vai man pietiks mīlestības bērna audzināšanai, kad būšu vāja, bet viņš būs stiprs? (Sakāmvārdi 22:6)?
Man ir kauns to atzīt, taču jau tagad esmu domājusi, kāda būtu dzīve bez šī bērna. Man pavisam noteikti būtu daudz vairāk brīvības. Šīs sajūtas man jāizsūdz Dievam. Viņš man piedos un pildīs mani ar mīlestību caur Savu Svēto Garu. Tāda mīlestība, kāda man vajadzīga pret manu mazo, var nākt tikai no Dieva – mīlestības Radītāja (1.Jāņa 4:7).
Es nebiju plānojusi kļūt par māti tik agri, bet tomēr es esmu! Tagad es lūdzu, lai Dievs man palīdz būt labai mātei. Lai to spētu man jāmēģina atdarināt Dieva mīlestību. Dieva mīlestība ir nesavtīga (Jāņa 3:16).

Kungs, ja man ir ticība, kas var kalnus pārcelt, bet nav mīlestības, es neesmu nekas. Lūdzu, pildi mani ar Tavu mīlestību. Āmen.

ebrejiem 13-5

Par autori:
Linda Bartleta ir sieva savam vīram Paulam, mamma diviem dēliem un divām meitām, kā arī vecmāmiņa astoņiem mazbērniem. Viņa ir arī darbojusies kā “Luterāņi Dzīvībai” prezidente ASV. Viņa kalpo kā mentore bibliskās sievišķības kalpošanā “Titus 2 for Life”. Linda ir arī vairāku grāmatu un publikāciju autore, starp kurām ir “Viņa mīlošajās rūpēs”, “Vīrieši, sievietes un attiecības”, “Seksuālas izglītības neveiksme Baznīcā: sajaukta identitāte, zaudēta šķīstība” (www.ouridentitymatters.com).