Es esmu izdarījusi sliktas izvēles, jo nedomāju par sevi tā, kā par mani domā Dievs. Diemžēl, sekss kļuva par aizstājēju mīlestībai.

Esmu dzirdējusi par meitenēm un sievietēm, kuras paliek stāvoklī tikai lai viņām būtu bērns, kuru mīlēt un kurš arī mīlētu viņas. Man tas šķiet savtīgi. Tomēr es varu saprast viņu izmisumu. Mēs visas vēlamies būt mīlētas. Un mēs esam mīlētas (Jeremijas 32:3)! Tēva mīlestība pret savu meitu (tā esmu es!) ir vienkārši brīnišķīga (1 Jāņa 3:1a)!

Daži cilvēki apzīmē bērnus ar vārdiem “kļūdas” un “negadījumi”. Taču Dievs nekļūdās (Jesajas 45:9-11)! Es varu palīdzēt savam bērnam ieraudzīt un zināt to vērtību, kāda viņam ir Debesu Tēva acīs. Es varu to darīt ar pārliecību, jo mans bērns, tāpat kā visi citi bērni, bija Dievam pazīstams un mīlēts jau pirms dzimšanas (Psalms 139:13-16)! Mans bērns ir vērtīgs, jo Jēzus par viņu atdeva Savu dzīvību pie krusta. Manam bērnam ir nākotne, jo Jēzus apsola būt kopā ar viņu vienmēr. Pat tad, kad es jūtos nogurusi un nepiemērota, Dievs dos man visu, kas man vajadzīgs šī man uzticētā bērna audzināšanai (2.Korintiešiem 12:9).

Visvarenais Dievs, Tu esi mani radījis. Palīdzi, ka man patīk tas, ko Tu esi radījis un dod man spēju cienīt Tevis radīto. Rādi man kā lai es mācu savam bērnam augt stipram Tavā mīlestībā. Āmen.

Par autori:
Linda Bartleta ir sieva savam vīram Paulam, mamma diviem dēliem un divām meitām, kā arī vecmāmiņa astoņiem mazbērniem. Viņa ir arī darbojusies kā “Luterāņi Dzīvībai” prezidente ASV. Viņa kalpo kā mentore bibliskās sievišķības kalpošanā “Titus 2 for Life”. Linda ir arī vairāku grāmatu un publikāciju autore, starp kurām ir “Viņa mīlošajās rūpēs”, “Vīrieši, sievietes un attiecības”, “Seksuālas izglītības neveiksme Baznīcā: sajaukta identitāte, zaudēta šķīstība” (www.ouridentitymatters.com).

 

 

Attēls: radnatt/ freedigitalphotos.net