“Vispirms izlasi kartiņu!” Tā mēs sakām saviem bērniem, kad viņi saņem dāvanu. Mēs vēlamies, lai viņi ir pieklājīgi un zina no kā ir dāvana.

“No Dieva” Tāds uzraksts ir uz pirmās Ziemsvētku dāvanas. To Dievs pasaka skaidri jau pašā sākumā. Eņģelis, kas to pasludināja bija “no Dieva”. Lielā dāvana – Jēzus – bija “no Dieva”. Jēzus bieži runāja par Sevi kā nākušu “no Dieva”.

Dāvanas devējs piešķir dāvanai īpašu vērtību. Spīdīga, tipogrāfijā iespiesta Ziemsvētku kartiņa, ko mums atsūta mūsu banka vai apdrošināšanas kompānija ir jauka. Taču rokām veidota Ziemsvētku kartiņa, ko mums atsūta mūsu mazbērni ir tūkstoškārt vērtīgāka! Kad dāvana ir “no Dieva”, tad nekas nespēj to pārspēt!

Parasti ir uzrakstīts arī “kam” dāvana paredzēta. Mēs varam uztvert eņģeļa vēsti ganiem ļoti personīgi “Jums”(Lūkas 2:11). “No Dieva,” “tev.”

“Luterāņi Dzīvībai” novēl tev svētītu Ziemsvētku laiku. Priecājies kopā ar savu ģimeni un draugiem par lielo piedošanas, dzīvības un glābšanas dāvanu “no Dieva”, kas redzama kļuvusi Jēzū Kristū, kas piedzima tevis dēļ.

Māc. Dr. Džims I. Lembs, Lutherans For Life izpildirektors ASV.

 

 

 

 

Tulkojumam izmantots “Lutherans for Life” materiāls. Pārpublicējot atsauce obligāta.

Attēls: Master isolated images / FreeDigitalPhotos.net