Solis Dzīvībai

jūlijs 27, 2017 Raksti

Ieva Heidemane ir uzsākusi labdarības gājienu “Solis dzīvībai”, lai vāktu līdzekļus grūtībās nonākušu māmiņu atbalstam un vērstu sabiedrības uzmanību uz nedzimuša bērna dzīvības vērtību. Gājiens, kuru Ieva uzsāka 19. jūlijā no Lietuvas pierobežas Nidas, turpināsies gar jūras krastu, līdz Igaunijas robežai. Dienā Ieva noiet 25-30km, šobrīd noieti tuvu pie 200km.
“Pēc 15 Anglijā pavadītiem gadiem, esmu atgriezusies Latvijā, un jau tur, Anglijā, man bija ideja sarīkot par šādu gājienu, taču, kad ap Jāņiem atbraucu uz Latviju, man pilnīgi pēķšņi kļuva skaidrs, ka tas ir jādara šiet – Latvijā. Iznīcināt mēs mākam daudz ko, bet noturēt un saglabāt ne visiem ir pietiekoša motivācija”, savu ideju skaidro Ieva Heidemane.
Gājiena laikā piesaistītie līdzekļi tiks novirzīti praktiskai palīdzībai sarežģītās dzīves situācijās nonākušajām māmiņām ar gaidāmiem mazuļiem, un iespējams, tieši Jūsu iesaistīšanās un atbalsts būs par iemeslu pasaulē nākt vēl vienai jaunai dzīvībai!
Tāpēc aicinām ziedot tām organizācijām, kas jau šobrīd ikdienā sniedz gan materiālu, gan emocionālu atbalstu māmiņām ar bērniņiem- biedrība “Ģimenes Šūpulis”, biedrība “Cerību Spārni” un biedrība Misija “Pakāpieni”.
Ieva Heidemane : “Es gribu vērst uzmanību uz to, ka bērna dzīvība sākas jau mātes puncī, un katram bērniņam ir tiesības Dzīvot, mēs katrs sākām kā apaugļota olšūna. Dot iespēju piedzimt- tas ir “cool”! Es gaidu no cilvēkiem atsaucību, atbalstu, piedalīšanos, iesaistīšanos un dalīšanos ar savu personisko pieredzi. Aicinu cilvēkus nebaidīties runāt, un spert soli pretī dzīvībai”.
Pēc noietiem teju 200km Ieva jūtas labi, pozitīvi un apņēmības pilna noiet līdz pašai Igaunijas robežai. “Paldies visiem maniem enģelīšiem par jebkāda veida atbalstu, tas dod man spēku turpināt ceļu. Atsaucība ir ļoti liela, man palīdz ar ūdeni, un citām nepieciešamības lietām ceļā, nāk klāt, jautā, daļa noiet ar mani kādu gabalu. Sapratu, ka tas ko daru, ir tiešām svētīgi, un cilvēki saprot par ko iestājos, un atbalsta šo ideju. Aicinu ikvienu pievienoties, kaut vai paiet gājienā vienu kilometru, tādējādi atbalstot ideju. Un protams katrs ziedojums ir svarīgs! Aicinu ar ziedojumiem atbalstīt biedrības, kas sniedz patvērumu un atbalstu grūtībās nonākušām māmiņām pirms un pēc bērniņa piedzimšanas – Ģimenes Šūpulis, Cerību Māja, Misija Pakāpieni. Ziedojot norādiet mērķi – Solis Dzīvībai.”
Ikviens tiek aicināts pievienoties gājienam un ziedot, kā arī sekot līdzi sociālajos tīklos (ar atslēgas vārdiem #solisdzīvibai). Gājiena laikā paredzēti gan muzikālie vakari, sarunas, diskusijas, ar sabiedrības iniciatīvu un atbalstu. Par visu vairāk lasiet Facebook.com/solisdzivibai.