Dārgie draugi Kristū,

Sveicinu jūs no “Luterāņi Dzīvībai” nacionālās kustības Amerikā. Mani sauc Džims Lembs. Esmu luterāņu mācītājs un kalpoju uz pilnu laiku kā “Luterāņi Dzīvībai” izpilddirektors. Man ir tas gods ceļot pa Ameriku, daloties Bibliskajā vēstī par dzīvību.

Lūk, ar ko nodarbojas “Luterāņi Dzīvībai”. Mūsu uzdevums ir liecināt par cilvēka dzīvības svētumu, izmantojot apmācību, kas balstīta Dieva vārdā. Tieši tas mūs atšķir no citām “par dzīvību” kustībām. Viss, ko darām, tiek balstīts Dieva vārdā, liekot centrā Jēzus Kristus evaņģēliju. Mēs tiecamies galvenokārt panākt izmaiņas nevis likumdošanā, bet cilvēku sirdīs un prātos. To spēj veikt vienīgi Dieva Gars, kas darbojas caur Viņa vārdu. Tad, kad cilvēki ar izmainītām sirdīm celsies kājās un izteiks savu viedokli, tiks izmainīti likumi. Tad, kad aborts un citi noziegumi pret dzīvību kļūs cilvēkiem nepieņemami, tie arīdzan kļūs nelegāli.

“Luterāņi Dzīvībai” vēlas Dieva vārdu pielietot visam jautājumu par dzīvību spektram, ar kuriem tiek konfrontēta Dieva tauta. Mums ir materiāli jauniešiem, kas māca par vērtību, ko Dievs piešķīris dzīvībai un viņu dzīvēm, lai jauni cilvēki būtu motivēti pieņemt labus lēmumus, kā lietot savu ķermeni un prātu. Mēs tiecamies parādīt kristīgu mīlestību tiem, kuri ir kļūdījušies un piedzīvo neplānotu grūtniecību. Tāpat mums ir materiāli par dzīvības pārtraukšanas tēmām un par jaunākajiem sasniegumiem biotehnoloģijā, piemēram, embrija šūnu izpēti un klonēšanu. Mēs arī nesam Jēzus evaņģēlija vēsti tiem, kuri izšķīrušies par labu abortam un tagad ir nospiesti zem vainas un izmisuma nastas. Balstoties Dieva vārdā, mums ir tik daudz, ko piedāvāt cilvēkiem, kuri saskaras ar šāda veida problēmām.

Lai arī dzīvojam dažādās zemēs un dažādās kultūrās, mums ir viens un tas pats Dieva vārds, kas jāienes cilvēku, kuri atrodas sarežģītās situācijās un izvēles priekšā, dzīvēs. Mums ir universāla vēsts par to, ka cilvēka dzīvībai ir vērtība jebkurā tās attīstības stadijā un jebkuros apstākļos, jo katru dzīvību ir radījušas Dieva rokas un atpestījis Viņa Dēls Jēzus Kristus. Vai tas būtu embrijs mātes klēpī, vai vecs cilvēks uz slimības gultas, katra dzīvība ir dārga un vērtīga Dievam. Šī vēsts uzrunā visus.

Man ir prieks dzirdēt, ka jūs cenšaties uzzināt vairāk par šo vēsti un to pasludināt gaidāmajā “Konferencē par dzīvības svētumu”. Es apsveicu šos jūsu centienus un lūdzu, lai Dievs turpina svētīt konferences sagatavošanas darbus un, lai Viņš nodrošina ar konferences norisei nepieciešamajiem līdzekļiem.

Cilvēka dzīvības noniecināšana notiek visā pasaulē caur abortiem, palīdzētām pašnāvībām, eitanāziju un dažām modernajām biotehnikām. Mums kā Dieva tautai jādarbojas vienoti, kur un kad vien mēs varam būt Viņa balss, aizstāvot dzīvību. Paldies, ka jūs esat daļa no šīs balss savā pasaules daļā! Mēs turpināsim censties būt šī balss šeit, Amerikā.

Lai jūs pavada Dieva miers un žēlastība!

Jūsu līdzstrādnieks Kristus darbā,

Džims Lembs, Lutherans For Life izpilddirektors ASV